Логитип newshoroshiye.info

Самоспалення жінки у Запоріжжі: стали відомі подробиці

06.08.2020 13:24

Священик однієї з церков УПЦ МП Запоріжжя Володимир Гуменюк повідомив журналістам, що жінка, яка підпалила себе біля римо-католицьког...

Самоспалення жінки у Запоріжжі: стали відомі подробиці - фото

Священик однієї з церков УПЦ МП Запоріжжя Володимир Гуменюк повідомив журналістам, що жінка, яка підпалила себе біля римо-католицького храму, свого часу ходила в недільну школу при храмі УПЦ МП, але сповідувала власну філософію, пов’язану з вогнем.

Про це повідомляє в четвер, 6 серпня, "Укрінформ".

"Настя (загибла дівчина - ред.), будучи дитиною, ходила в недільну школу при тоді ще Свято-Покровському храмі, що на Малому ринку - зараз це храм святих Петра і Февронії. Вона була адекватна, нормальна, весела", - розповів отець Володимир.

За його припущенням, дівчина відвідувала недільну школу просто тому, що цього хотіли її батьки. Батько Насті служив паламарем у храмі при п’ятій міській лікарні.

"Тиснути на дітей не потрібно... У неї була своя філософія, пов’язана з вогнем. Філософія це не православна, не католицька. Я читав її пости в соціальних мережах, було багато фотографій з вогнем, було багато протестів усередині. Цілком можу повірити в те, що вона наклала на себе руки", - сказав священнослужитель.

Напередодні трагедії в соцмережах дівчина залишила пост, в якому скаржилася на життя, вважаючи себе недооціненою.

Раніше католицьке видання CREDO повідомило подробиці трагедії. Зазначалося, що сторож, який тієї ночі чергував при римо-католицькому храмі, біля якого жінка вчинила самоспалення, був свідком смерті. Побачивши вогонь, він вибіг за ворота, однак не встиг надати допомогу - полум’я було настільки сильним, що жінка миттєво померла.

У РКЦ також наголосили, що загибла була їхньою парафіянкою, а самоспалення сталося не на території храму, а біля нього.

Читайте также


Новости раздела

Популярные