Логитип newshoroshiye.info

Кива не з’явився на дуель з азовцями

06.08.2020 17:08

Народний депутат від "Опозиційної платформи "За життя" Ілля Кива написав депутатське звернення на ім’я генпрокурора з вимого...

Кива не з’явився на дуель з азовцями - фото

Народний депутат від "Опозиційної платформи "За життя" Ілля Кива написав депутатське звернення на ім’я генпрокурора з вимогою розслідувати злочини полку А30В. Натомість ветерани викликали Киву на дуель, проте він не прийшов.

Ветерани російсько-української війни заявили, що дане депутатське звернення є завідомо неправдивим повідомленням про вчинення кримінального правопорушення. Тим самим в діях депутата вони вбачають очевидний склад злочину, передбаченого ст. 383 Кримінального кодексу України.

За словами ветеранів, вони зробили запити до правоохоронних органів із проханням надати інформацію про злочини полку на передовій і правоохоронці надали лист із спростуванням слів депутата. "Ветеранське братерство" заперечує свою причетність до злочинів і запросило Киву на дуель сьогодні, 6 серпня, о 14.00 біля центрального входу до ДБР за адресою м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15. Дмитро Шатровський від імені побратимів з полку "Азов" розповів, що через неявку Киви аби розв’язати питання без втручання ДБР, вони вимушені таки звернутися до структури.

"Тому ВГО "Ветеранське братерство" буде захищати честь бойового підрозділу та його бійців, звертаючись із повідомленням про вчинення нардепом від ОПЗЖ Іллєю Кивою злочину до виконувача обов’язків директора Державного бюро розслідувань - Олександра Соколова. Ми будемо вимагати досудового слідства та притягнення депутата-брехуна до відповідальності", - переконують ветерани.

Читайте также


Новости раздела

Популярные