Логитип newshoroshiye.info

Трамп підписав указ про боротьбу з загрозою TikTok

07.08.2020 10:44

Президент США Дональд Трамп підписав укази про боротьбу з загрозою TikTok та WeChat.

Трамп підписав указ про боротьбу з загрозою TikTok - фото

**Президент США Дональд Трамп підписав укази про боротьбу з загрозою TikTok та WeChat.**

Вони набудуть чинності через 45 днів - 20 вересня - якщо китайські власники не вирішать продати свої компанії. Укази забороняють будь-які операції з китайськими компаніями ByteDance та Tencent (власниками TikTok та WeChat) в юрисдикції США, - передає Громадське.

Своє рішення Трамп пояснює тим, що TikTok автоматично фіксує велику кількість інформації про користувачів: геолокацію та історію веб-перегляду.

Це, на думку Трампа, надає Комуністичній партії Китаю доступ до особистої інформації американців, що потенційно дозволяє китайським спецслужбам відстежувати американських чиновників. Інший китайський додаток WeChat дозволяє користувачам перераховувати одне одному кошті, а в указі Трампа вказано, що американцям забороняються будь-які фінансові операції з Tencent.

Поки представники двох китайських компаній не прокоментували указ американського президента. Проте раніше керівники TikTok заперечували співпрацю з китайськими спецслужбами. А 29 липня TikTok відкрив свої алгоритми для фахівців, щоб ті переконалися - "китайське походження" компанії не несе загрози для користувачів соцмережі.

Читайте также


Новости раздела

Популярные