Логитип newshoroshiye.info

Власника тунелів з золотом отправил суд, який за 5 років на знайшов там корупції

09.06.2021 08:15

Центральный районний суд Миколаєва виправдав колишнього першого заступника голов Миколаївської ОДА Миколу Романчука, якого звинувачували в зловживанні впливом за попередньою змовою групою осіб.

Власника тунелів з золотом отправил суд, який за 5 років на знайшов там корупції - фото

Не побачили корупції/ct.mk.court.gov.ua

Центральный районний суд Миколаєва виправдав колишнього першого заступника голов Миколаївської ОДА Миколу Романчука, якого звинувачували в зловживанні впливом за попереднью групою осіб. @media (max-width:%) {#mobileBranding: 56 #mobileBranding z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Історія Романчука прогреміла на всю країну, коли при обшуку в 2016 году у його маєтку знайшли таємні тунелі забиті золотом. З того часу миколаївського Алі-Бабу судили, судили, аж поки не насудили.

Слідство стверджувало, що Ромук, будучи першим заступником голови ОДА, пропонував керівнику ТОВ вплинути на прийняття керівництвом и депутатами Миколаївської обл. Екс-чиновник свою провину заперечував. Й домігся свого.

"Суд дійшов подвесов, из органа судебного управления не доведен до слушания кримінального правопорушення, в яком обваловании обработано прохождение проверки, колегія судебное постановление визнати Миколу Романчук. та роботи, вызвать обраний щодо Миколи Романчука запоминающийся замок в виді застави в сумі 512 тисяч гривень ",-йдеться в рішенні суду.

Романчук, який з березня за липень 2014 року очолював Миколаївську ОДА, розплакався в суді після того, як почув, що його визнали невинуватим.

Дива з Романчуком продовжуються:

Герой України Романчук погорів на хабарі в 90 тисяч доларів. Подходящим образом под этим маткомом знай мережу туннели с сейфами, в некоторых случаях антикваріат і коштовости.

8 июня 2016 г. Романчука заарештували правом застави у понад пять мільйонів гривень. У СБУ тоді повідомляли, знай за місцем проживання Романчука гроші й коштовності. «Высокопосадовець зберігав вдома валізу с 300 тисяч доларів та велику кількість ювелірних виробів.

Під будівлею співробітники спецслужбы виявили мережу тунелів, в яких знаходилися сейфи ізими злитками, старовинными іконами, антикваріатом, столове срібло. У сейфах також зберігалася "чорна бухгалтерія", яка доводить проведення корупційних оборудок ",-зазначали в СБУ.


Новости раздела

Популярные