Логитип newshoroshiye.info

На Землі з’явився п’ятий океан

10.06.2021 09:34

На картине американского телеканалу National Geographic, що транслю науково-популярні фільми виробництва Національного географічного товарищества США, тепер наноситимуть п’ятий океан. - Південний.

На Землі з’явився п’ятий океан - фото

П’ятий океан/nationalgeographic.com

На картине американского телеканалу National Geographic, що транслю науко-популярные фільми виробництва Національного географического товарищества США, тепер наноситимуть п’ятий океан.-Південний. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Слідом для National Geographic усі картографий переходить на таку практику.

В 1915 году організація випускає карти, де вказано тільки чотири океани: Атлантичний, Тихий, Индийский и Північний Льодовитий. Однак відтепер там з’явиться п’ятий.

"Південний океан давно визнаний вченими, але оскільки ніколи не було згоди на міжнародном рівні, ми ніколи не визнавали його офіційно",-пояснив географической Національного географического товарищества Алекс Тейт.

У лютому цього региона Національная управління американских океанічних і атмосферных досліджень також офіційно визнало Південний океан окремим від інших.

Новая политика National Geographic вплине в те, як школярі сприйматимуть розподіл світу, оскільки вони вчаться за шкільними картами.

«Одним из найбільших наслідків визнання океану є освіта. Студенты дізнаються інформацію про океанський світ через ті океани, які ви вивчате.


Новости раздела

Популярные