Логитип newshoroshiye.info

Справа MH17: суд заслушал новые доказательства вини Росії

10.06.2021 12:14

У суді в справі MH17 9 червня оприлюднили записи розмов бойовиків напередодні и в день трагедії. Все вказу на російський слід.

Справа MH17: суд заслушал новые доказательства вини Росії - фото

Шлях вбивць/ООНіжнародній суд

У судів справі MH17 9 червня оприлюднили записи розмов бойовиків напередодні и в день трагедії. Все вказу на російський слід. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

В Нідерландах и суде в справке о нарушении безопасности над Донбасом малазійського "Боїнга", виконував рейсом MH17, 9 июня оприбыли новые записи переговоров, які, як стверджується, вели підконтрольні Росії бойовики. Вони обговорюю перекидку зенитно-ракетного комплексу "Бук" по контролю за ними території, повідомля "Бі-Бі-Сі".

Судячи за один із записів, напередодні катастрофы один из учасників розмови Бук, голова "розвідки" в угрупованні "ДНР" Сергій Дубинський, заявив заступнику командира "батальйону" Схід "Олександру в Семенову, що йзтого війська.

Відповідно до иншого записи, за кілька годин до трагедії Дубинський с відставним російським офіцером Олегом Пулатовим обговорили відправку "Бука" из Донецька до села Первомайского.

Пока один из участников-переговорив, під час яких Дубинський дає вказівки представнику угруповання "ДНР" Леоніду Харченку, як слід транспортувати і охороняти "Бук".

В 12:42 Харченко позвонил Пулатову и сообщил «я в Снежном, у Фуршета, с игрушкой». Пулатов сообщил, что едет туда.

Пулатов не помнит, он ли в звонке, но зато помнит, что под игрушкой понимается что-то переносное, но не Бук. pic.twitter.com/GW4naxQuqz-Узник сознания #NotOurTsar (@Mortis_Banned) 9 июня 2021 г.

Оприлюднені розмовы відбулися 16 и 17 июля 2014 года. За данными слідства, вони будут переданы Службы безпеки України и передані международній слідчій групі.

9 июня суд відхилив свідчення двох свідків, які раніше втекли из города Сніжного в Донецкій области и зараз живуть у Росії. Вони заявили, что бачили пуск в районе розташування українських військових, с боку населеного пункта Амвросіївка. Слідча группа вказала, що ця зона занадто далека від точки, де літак зник из радарів. Натомість понад 10 свідків с боку поинвачення назвали свои координаты. За этими данными, пуск ракеты открывается из села Первомайське-район, який и в 2014 году, и тепер перебува под контролем бойовиков.

Нагадаємо, 7 июня, в окружном суді Гааги поновилися слухання по суті справи про катастрофу 17 июля 2014 года літака "Боїнг". Лайнер летів за маршрутом Амстердам-Куала-Лумпур. На йой борту було 298 людей, усі вони загинули. Троє обвинувачених-Ігор Гіркін (Стрєлков), Сергій Дубинський і Олег Пулатов є російськими громадянами, Леонід Харченко-громадянин України. Жоден із обвинувачених до суду не з’явився. Пулатов-єдиний, хто на суді представлений адвокатами.

Читайте также


Новости раздела

Популярные