Логитип newshoroshiye.info

Футбольный бюрократи УЄФА заборонили группу национальной футбольной Украины

10.06.2021 14:07

Напередодні старту Євро 2020 прилетіла "зрада". Союз европейских футбольних асоціацій (УЄФА) зобовъязав Україну прибегает к своей новой екіпіровки на вро-2020 слоган "Героям слава!".

Футбольный бюрократи УЄФА заборонили группу национальной футбольной Украины - фото

В своїй хаті своя правда/УАФ

Напередодні старту Євро 2020 прилетіла "зрада". Союз европейских футбольных асоціацій (УЄФА) пытается завязать Україну с новыми идеями на Євро-2020 слоган "Героям слава!". @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace.21 {padding-bottom: 56% z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Контури півострова залишаться на формальных подопечных Андрія Шевченка, осколки в Організації Об’єднаних Націй (ООН) визнають саму такі межі України. Написано "Слава Україні!" також не заборонять, осколки як окреме словосполучення воно не несе політичний мотив.

Але футбольні бюрократи вважають, що слоган "Героям слава!" не може перебрать на футболки, запросы в комбайны с "Слава Україні!" він має явний політичний сенс.

Сперсы представники організації не исследовали питання из контекста відповідного гасла "Героям слава" ретельно, оценивая додаткової перевірки там нібито виявилиської, в цьім є політичний мотив, такожістісторитаісторитаістії.

Нагадаммо, наша новая форма отечественной коммерческой змусила давалась от ненависти в України. Нині їх пиху частково вгамували бюрократи з УЄФА, але при цьому Крим залишиться назавжди українським, нехай він наразі й є тимчасово окупованою територією.

Читайте также


Новости раздела

Популярные