Логитип newshoroshiye.info

Вірменія відмовилась від коньяку

11.06.2021 10:02

Цілі поколения за роки життя за "залізною завісою" знали лише вірменський "коньяк" и лише деякі чули, що є такий собі французький. З роками ситуація змінилась, але не сильно. І ось - в 2021 г.

Вірменія відмовилась від коньяку - фото

Вірменський "коньяк" незабаром стане надбанням истории

Цілі поколения за роки життя за "залізною завісою" знали лише вірменський "коньяк" и лише деякі чули, що є такий собі французскийький. З роками ситуація змінилась, але не сильно. І ось-в 2021 г. вы можете узнать больше о крапах. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Справа в том, що країною, що винайшла цей алкогольний напій, вважається Франція. Місцы виробники коньяку дуже себе люблять и намагаються всеми силами захистити свій виріб. І у цьому вдаються до річуших кроків-заборону на им’я для аналогичных напоїв, якщо вони не вироблені у провінції Коньяк.

Більшість країн світу вішіла с французами не сваритись и лишить "коньяк" ним, все же вірменія довго пручалася й не хотіла переназивати власний кон’як у "бренді".

Але в 2021 году році бастіон пав. Уряд Вірменії схвалив фінансову угоду з Євросоюзом. Вірменська сторона відмовиться використовати в своєму алкогольному асортименті слово "коньяк", а натомість отримає компенсацію-3 млн євро від ЄС.

Вимога про відмову від "коньяку" было внесено в листопаді 2017 року, вступило в силу воно тільки в 2021 році. Заседание с документами дано 25 дней, чтобы перейти с "коньяку" на место.

Україна такожьется від терміну "коньяк" для власною алкопродукции-передбачаться, заборона набуде чинности с 1 січня 2026 року.


Новости раздела

Популярные