Логитип newshoroshiye.info

Героям слава! залишиться на футболках спортивной Украины

12.06.2021 11:08

Написал "Героям слава!", Який УЄФА раніше вимагав прибрату з футболок збірної україни, не буде видалений з форми національной збірної на вро-2020.

Героям слава! залишиться на футболках спортивной Украины - фото

Героям слава!/УАФ

Написал "Героям слава!", Який УЄФА раніше вимагав приближаются к футболу збірної України, не буде видалений из форми національной збірної на вро-2020. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56,21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Написано, який дуже дратует Путіна та його посіпак, буде розташований за новым элементом дизайну. Про его на своїй сторінці в Facebook повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

За його словами, переговори з УЄФА були дуже непростими, кілька разів сторони "заходили в глухий кут". Однак у підсумку вдалося досягти "переможного компромісу".

На мільйонних тиражах виготовлено форми залишаться написи "Слава Україні!" та "Героям слава!", а також зображення карти України. У всякого світі екіпіровку можна буде купити в першому представленому дизайні.

За словами Павелка, в ході переговорів "представники УЄФА неодноразово підтверджували, що узгодили гасло" Героям Слава! "На футболках гравців ще в наших грудні минулого року. После изменения нового плана в Украине можно было бы отображать или замалчивать это написано.

Тепер же затверджено, за час проведення вро-2020 на внутренних сторонних футболок буде додано один элемент-велику мембрану національных збірних з картою України, Тризубом і ще одним написом «Слава Україні!». А гасло "Героям слава!" буде розміщено за картою, в центрах оберегов кордонів україни и повинно стати "оберегом" для футболистов.

Також Павелко підкреслив, що в УАФ переконали УЄФА в том, для "Слава Україні!", "Героям слава!" і великий герб збірної україни-это офіційні футбольні символы країни. В УЄФА погодилися взятии до уважения данного исследования виконком УАФ были использованы часы на годе вивчення питання вже після вро-2020.

Також президент УАФ підкреслив, щід час вро-2020 делегация збірної носит значки с великою емблемою національных збірних и гаслами "Слава Україні!" та "Героям слава!".


Новости раздела

Популярные