Логитип newshoroshiye.info

Василь Вірастюк склав присягу народного депутата

15.06.2021 12:32

Василь Вірастюк, обраний у 87-му виборчому окрузі на проміжних виборах до Верховної Ради, нарешті склав присягу народного депутата.

Василь Вірастюк склав присягу народного депутата - фото

Пан депутат/УНІАН

Василь Вірастюк, образы у 87-му виборчому окрузию на проміжних виборах до Верховної Ради, нарешенный склав присягу народного депутата. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Проверка присяги в зал заседаний в вівторок супроводували вигуки "Ганьба" с боку представителей опозиційних фракцій и позафракційних депутатов.

Василь Вірастюк звернув на увагу вигуки, проте не зупинив зачитування присяги. При цьому новий депутат ще нічого не зробив й йому нема за що хвилюватись.

9 июня ЦВК зареструвала Василя Вірастюка народным депутатом Украины в партії "Слуга народу", обраним у 87-му виборчому окрузі на проміжних виборах до Верховної Ради, що відбулися 28 березня.

5 июня ЦВК повідомила, великого палата Верховного суда визнала обрання Василя Вірастюка народним депутатом від "Слуги народу". Цьому передували тривалі підкилимні ігри. Таким чином, Вірастюк за кілька місяція пройшов експрес-посвяту в українській політиці.

Читайте также


Новости раздела

Популярные