Логитип newshoroshiye.info

Чому Голос розпався и це було неминучим

16.06.2021 12:48

Сумний фінал переспективного анализа Голос Політолог Петро Олещук пояснює, що сталося з фракцією "Голос", а також - чому не могло бути інакше.

Чому Голос розпався и це було неминучим - фото

Сумний фінал переспективного анализа/Голос

Політолог Петро Олещук пояснює, що сталося з фракцією "Голос", а також-чому не могло быть бути інакше. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Друзі, якщо тверезо подвитися, то те, що відбувається сейчас у "Голосі"-это просто доля будь-якого "лідерського політичного проекта" після втрати цього самого "лідера".

Можна довго розказувати, що от "ми-инші, ми-не такі". Але реальность залишається реальностью. "Лідерський проект"-це група випадкових людей, яких звело разом бажання долучитися до влади за спиною популярної фігури.

Отже, там будуть якісь випадкові особистості, які вчасно до когось "підлізли", креатури спонсорів, полум’яні активісти, які взяли для публічності, і просто "розкігісь" люди, яким, власне, потикуіг на цю. Воно так завжди, якщо партія не функціонує десятиліттями як інструмент рекрутування активных людей у ??політику, а збирається перед виборами як актори перед зйомками блокбастера.

Поки є лідер-це все буде триматися, бо всі хочуть будуть десь поруч, коли він щось здобуде. Чвари будуть прихованими, амбіції-теж. Але без лідера лідерський проект втрачає сенс. Ти тепер точно не дістанешся за його допомогою "верхів".

Тож можна починить чвари, можна шукати винуватих, зганяти злість и шукати собі "запасний аеродром".

Пост Петра Олещука на фейсбуці:


Новости раздела

Популярные