Логитип newshoroshiye.info

Хто замінить Голос?

16.06.2021 17:16

Після розпаду "Голосу" утворилася нова лакуна для виборців, які віддають перевагу демократичним цінвестициям и не бажають голосувати за зашквареного Порошенка чи провладну "Слугу Народу", вважає полі

Хто замінить Голос? - фото

"Голос"-все, що далі/пресслужба партії

** Після розпаду "Голосу" утворилася нова лакуна для виборців, які віддають перевам демократичним цінінциям, чтобы не бажають голосувати за зашквареного Порошенка чи провладну "Слугу Народу", вважає політолог @ 640px-литоведея (макс. mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56,21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Ну що сказати про "Голос"?

  1. Не варто було їм дратувати Вакарчука. Вони просто нецікаві без Вакарчука.

  2. Оцю группу колишніх активістів, яка зараз відкололася, було би правильно назвати "Непотрібні". Эти дивні люди, які не можуть усвоить, чтобы в політиці не можна залить ніби як активісти.

  3. Дивує, що Рахманін мовчав стільки часу и не намагався публічно це модерувати. Нашо було йти з газети, де публікував простирадла текстів, щоб мовчати увесь час розколу?

  4. Зараз очевидно існує запитать альтернативную політичну силу для виборців з великих міст. Для тих, хто не вірує в Порошенка як в пастора Мунтяна, для тих, хто вже розчарувався в "Голосі", и для тих, хто с якоїсь причини не хоче підтримувати Володимира Зеленского. Цим виборцям явно не потрібні активісти, які імітують партію. Їм потрібен політичний проект.

Требуется визнати, чтобы в последнее время не было лідера из загальнонаціональною вагою, навколо якого можна було би побудувати такий проект-лідерського типа. Притула-это може бути цікаво тільки Радіо НВ. Тому такий новый проект може бути тільки системним і побудованим на домовленості між учасниками. Але хто там уміє домовлятись? Вони скоріше фаєра з’їдять, ніж десь себе прижмуть, щоб чогось більшого досягти разом.

  1. Будуть поступово розчинятися в політичном пейзажі усі ті, что пов’язать особую долю з Порошенком. Вони не вигребуть з негативу Петра, який буде тільки міцнішати. От десь між цим клубом ображених виборами 2019-го года и політичною невдачею "Голосу" є достатній простір для виходу в якесь інше політичне майбутнє для частини опозиції. Але шось не вірю, що цим простором хтось зможе скористатися.

Пост Дмитра Литвина на фейсбуці:


Новости раздела

Популярные