Логитип newshoroshiye.info

Олігарх Новинський таємно ходив на поклонников на Банкову

18.06.2021 11:06

Олігарх, позафракційний народный депутат Вадим Новинський 27 мая непубл.відвідував Офіс президента. Новинський виїжджав із території Офиса по автомобилю с номерными знаками, які закріплені с ...

Олігарх Новинський таємно ходив на поклонников на Банкову - фото

Новинський "спалився"/Схеми

Олігарх, позафракційний народный депутат Вадим Новинський 27 травня непублічно відвідував Офіс президента. Новинський виїжджав із території Офісу на автомобилестроении с номерными знаками, які закріплені за іншим авто (так звані номери прикриття). @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Про эту формулу программы "Схеми", и без Табу нагнетания, президента Украины Зеленский обіцяв, що не буде ніяких "договірняков" с олігархами.

Народный депутат Вадим Новинський-олігарх, один из найближчих бизнес-партнеров Ріната Ахметова и восьмий в списке найбагатших українців в цьогорічному рейтингу журналу Forbes. Минулого пункта його статки були оцінени в 810 мільйонів доларів, а цього року-в 1,4 мільярда доларів.

Трехмерная группа "Схем" зафинированного, якобы 27 травня через ворота с територией Офиса президента виїхала Toyota Camry и під’їхала до броньованого авта Mercedes, якого чекав на Банковій из супроводом охорони. Цей Mercedes зареєстрований на компанію Новинського.

У відповідь на запіт у пресс службы президента підтвердили, того вечора Вадим Новинський приїжджав на Банкову, повідомили, він мав зустріч із радником керівника ОП Михайлом Подкомоляком.

"Застріч відбулася в рамках профиля уточнення комунікаційної стратегії для міжконфесійного діалогу та можливих контактов, представленных в той же статистической системе. спілкування з різними представителями державных органов, парламента, громадськості та, власне, церковных спільнот. відповіді.

Зеленский и олігархи:

На запитание про настройку специального транспорта с номерами прикроватного экрана для виїзду Новинського в Офисе президента обозначили, що "такими данными" не володіють.

У коментарі "Схемам" народный депутат Вадим Новинський підтвердив зустріч на Банковій, але відмовився повідомляти рецензіці: "Как правило, когда я відвідую, іншідую іншідію, іншідію, іншідую, іншідію, іншідію, іншівіт ісів, інічнів інічнічнів, інікінічнічнічнічнічнічнів Помилка журналістів, кожен депутат от кожен відвідувач має про них говорити ".

На уточнении тех же зустрічі з Михайлом Подоляком відносно "духовних потребільства", как и те йшлося у відповіді пресслужби президента, депутат відповів: "Так. Вам же все відповіли. Я ж знаю". При этом він пояснив, чому виїжджав з території Офиса на автомобилестроение с так называемыми знаками, приложение: "Я ні від кого не переховую. Я просто приїхав с одним товаришем-і потім на цій машині виїхав. Ось і все".

За тиждень до непубликуемого візиту Новинського Володимир Зеленский під час пресконференції знову проголосовал курс на деолігархізацію и анонсированный відповідний законопроект. Этот годовой текст публикует на сайте Верховної Радиус, де определено, чтобы посадить повинні будуть звітуватить про зустрічі з представниками великого бізнесу.

Пізніше на уточнение, чтобы не суперечить візит Новинського до Офиса президента президентского курса, у пресслужбі обозначили: "На вказаній зустрічі не було осіб, які уповноважені навалення державных рішень, чідіпідіїдіпідівіпівіпідівіпівіпівіднівіпіднівіпіднім.

Володимир Зеленский обіцяв, за його президентства відносини між владою и представниками великого бизнеса стануть виключно публічними.

Читайте также


Новости раздела

Популярные