Логитип newshoroshiye.info

Медикам суттєво підвищать заробітну плату - Зеленский підписав указатель

18.06.2021 17:26

Президент Володимир Зеленський принял участь у заходов до Дня медика. Він привітав лікарів з професійним святом, а також указ о збільшення зарплата медиков.

Медикам суттєво підвищать заробітну плату - Зеленский підписав указатель - фото

Медики нарешті отримуватимуть гідну заробітну платы/Офіс Президента

Президент Володимир Зеленський принял участь у заходов до Дня медика. В списке объявлений с професиональным доступом, а также указанием размера оплаты труда @media (max-width: 640 пикселей) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56,21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Указанная мінімальні зарплата: не менше 13,5 тисяч для середнього медичного персонала та не менше 20 тисяч для лікарів.

Зеленский перекону, що його отряд "зробить все, щоб збільшення зарплату не лише на папері". Президент сказав, либо Україна забезпечит гідну мотивацию для медиков, либо зроблёт інші держави. Тому професія повинна буде високооплачуваною.

Крім того, Зеленский звернувся до місцевої влади, аби забезпечит справедливый розподіл грошей у лікарнях.

«Не допусти ситуації, коли керівник медичного закладу отримує 100 тисяч гривень на місяць, а лікарі й медсестри-6»,-сказав президент.

Президент України назвав 700 тисяч українських медиков "лицарями у білих обладунках". Він наголосив, що держава повинна дбати про медиків. Зокрема, забезопасить инфраструктуру и обладание для своих роботов.

Також Президент розповів про новый проект, який повинен запустил лікарні нового якісного формата. Ініціатива стартуже вже 2021 года, вона розпочнеться с обласних клінічних и дитячих лікарень. Заклади повинны відповідати європейським стандартам.

Читайте также


Новости раздела

Популярные