Логитип newshoroshiye.info

В Иране на виборах президента перемножения мракобіс

20.06.2021 10:01

На виборах президента Ірану перемогу здобув голова Верховного суду країни Ібрагім Раїсі. Це ультраконсерватор, який перебувающий под санкции США та може бути причетний до злочинів проти людяності.

В Иране на виборах президента перемножения мракобіс - фото

Ібрагім Раїсі/АР

На виборах президента Ирану перемогу здобув голова Верховного суду країни Ібрагім Раїсі. Це ультраконсерватор, який перебор под санкции США и можно использовать для защиты людей. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Самі вибори проходили з порушеннями й Раїсі переміг фактично на безальтернативній основі.

Раїсі підтримали як мінімум 17,8 из 28,6 мільйона чоловік, я приняли участие в виборах.

Усі конкуренти вже визнали свою поразку ще до остаточного оголошення голосів.

Раїсі с 2019 года обіймає посаду голови Верховного суда Ірану, до цього він був генеральним прокурором. В его случае участь в передних президентских виборах и зайняв на них друге мисце, поступившись Хасану Рухани.

Раїсі-представник консерваторов, чтобы підтримують жорстку лінію в відносинах из Заходом. Його обрання може ускладнити создания ядерної угоди из США.

Международный правозахватный органайзеры по обучению людей в злочинах проти людской роли в масових стратах противников иранского режима в 1988 г., році. Тоді були страчені кілька тисяч чоловік; Раїсі був одним з чотирьох член комітету, який керував винесенням вироків.

Раїсі с 2019 года перебуваем под американскими санкціями.

Читайте также


Новости раздела

Популярные