Логитип newshoroshiye.info

Лідери ЄС дали Путіну копняка

25.06.2021 10:44

Лідери країн Європейского союзу відкинули ідею проведення зустрічі з президентом Володимиром Путіним через протести через своих країн-членов, за межують з Росію.

Лідери ЄС дали Путіну копняка - фото

Лідери ЄС отобрался в ідеї зустрічі из Путіним через протести сусідів Росії/АР

Лідери країн Європейского союзу отобрали ідею проведені зустрічі з президентом Володимиром Путіним через протести з боку країн-членов, чтобы войти в Росією. @media (max-width: 640px) {#mobileBranding bottom: 56 {padding%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

По заявлению от 25 червней лідери обозначили, чтобы "вивчать форматы й умов діалогу з Росію", не уменьшать про зустрічі на вищому рівні загалом или плани зустрічі с Путіним.

Франція и Німечина запропонували провести первый саміт ПС из Путііним січня 2014 роки після зустрічі президента США Джо Байдена с президентом Росії у Женеві 16 июня. «Ми не можем продовать без діалогу. Ми повинні говорити, в том числе по нашей розбіжности. Это диний спосіб їх вирішити»,-заявил президент Франції Емманюель Макрон.

Несмотря на то, что нісля нічних переговорів на саміті в Брюсселі канцлер Німеччини Ангела Меркель сказала журналістам, угоди зустрічі, яку Москва вітала, не достигнуто.

"Це була дуже ґрунтовна и непроста дискусія",-зазначила вона.

Меркель також виступала за проведення зустрічі, заявивши законодавцям в Берліні, за подіїніх місяців показали, что "недостатньо, якщо ми неузгоджено реагуємо на безліч російських провокацій". Вона закликала створити "механізми для загальной и одностайної відповіді" на те, що вона назвала "гібридними атаками с боку Росії". Це включает в себя роботу с такими країнами, як Україна, Білорусь и західні Балкани, и також пряму взаємодію с Росію и Путіним.

Після того, як ідею зустрічі відкинули, Меркель заявила, что навіть без неї "будуть вивчені формати ... за яких можна починати діалоги".

Німеччина ма сильні економічні інтереси в Росії і очікує завершение проекта будівництва газопроводу "Північний потік-2", по моему російський газ буде поставляется в Германии.


Новости раздела

Популярные