Логитип newshoroshiye.info

Романа Протасевича та його дівчину перевели під домашний арешт

25.06.2021 11:32

Незаконно затриманому в Білорусский журналісту Роману Протасевичу змінили запіжний захід, перевівши й під домашний домашний арешт. Так же рассрочка судьи приюта його дівчини Софії Сапєги.

Романа Протасевича та його дівчину перевели під домашний арешт - фото

Протасевич і Сапєга більше не в застінках Лукашенка/24 канал

Незаконно затриманому в Білорусский журналісту Роману Протасевичу змінили запіжний захід, перевівши його під домашний арешт. Так же, как и при выборе этого ребенка Софии. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Батьки Протасевича и Сапеги розповіли виданню, для которых ихнім дітям змінили запобіжний захід, та поділилися своими подальшими очікуваннями.

За словами Дмитра Протасевича, його сина перевели під домашний арешт.

Він припустив, що його сина мог втягнуть в якусь політичну грусть. Та додав, що звинувачення з молодих людей не зняли. "Адвокат нічого не говорить, влада нічого не говорять",-зазначив Дмитро Протасевич.

Він також зауважив, що зміна запобіжного захода означа покращення побутових умов затриманих. Однак, що буде далі, невідомо.

Дівчину журналіста росіянку Софію Сапєгу також відпустили під домашний арешт.

"Ми шоковані",-сказав вітчим дівчини Сергій Дудич. Для батькив таке рассылка судов стала несправедливой. Однако, зняли зі Софії Сапєги звинувачення, Дудич не уточнив, "щоб не нашкодити дочці". Водночас сім’я сподівається на це.

Наразі дівчина перебува в орендованій квартирі в Мінську.

Помещение стало можливим після того як Протасевич-молодой у кращих традиций Орвелла "викрив" себе и дав публічні світчення.

Читайте также


Новости раздела

Популярные