Логитип newshoroshiye.info

Росія офіційно закріпила Побєдобєсіє

01.07.2021 14:04

Президент Росії Володимир Путіпписав законопроект, який забороня заперечувати "производственную роль" Радянского Союзу в розгромі нацистської Німеччини ".

Росія офіційно закріпила Побєдобєсіє - фото

Сталіну це б сподобалось

Президент Росії Володимир Путіпписав законопроект, який заборный заперечувати "производственную роль" Радянського Союзу "в розгромі нацистської Німеччини". @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Це передбачено новою статтею до закона "Про увічнення Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років".

«Заборона публічная ототожненни ціли, рішень і дое керівництво СРСРА, командуванни те військовослужбовц СРСРА з цілей, рішенни і дья керівництва нацистської Німеччини, командуванни те військовослужбовц нацистської Німеччини і країн осі в ході Другої світової війни, заперечення вирішальної ролі радянського народу у розгромі нацистської Німеччини і гуманитарної місії Союзу РСР при звільненні країн Європи ",-йдеться в документе, який прямо суперечить історичній правді.

Нагадаммо, созданное с 1939 по 1941 годы СРСР и указанная группа союзников и розділили Східну Європу на зони впливу.

Заборона торкнеться публічних виступів, творів, ЗМІ та інтернету.

Путін також написать закон, який передбача заборону публічної демонстрації изображений воображнних злочинців Другої світової війни. Винятком є ??изображения, де відсутні ознаки пропаганди чи правдання нацизму и "формується негативне ставлення до ідеології нацизму".

Читайте также

Новости раздела

Популярные