Логитип newshoroshiye.info

Хто захищать честь Украины на Олимпиаде в Токио: повний список спортсменов.

20.07.2021 12:56

Україну на найголовнішому спортивному форуму чотириріччя - ХХХІІ літній олімпіаді - представлятимуть 158 олимпийцев у 25 спорту (30-ти дисциплинах).

Хто захищать честь Украины на Олимпиаде в Токио: повний список спортсменов. - фото

В добру путь/НОК України

Україну на найголовнішому спортивному форуму чотириріччя-ХХХІІ літній олімпіаді-представлятимуть 158 олимпийцев в 25-ти спорту (30-ти дисциплин). @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace: 56 {padding; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Бадмінтон: Артем Почтарьов, Марія Улітіна.

Бокс: Микола Буценко, Ярослав Харциз, Олександр Хижняк, Цотне Рогава, Ганна Лисенко.

Боротьба:

вільна -Василь Михайлов, Олександр Хоцянівський;

жінки -Оксана Лівач, Аліна Грушина, Ирина Коляденко, Алла Черкасова, Алла Бєлінська;

греко-римська -Ленур Теміров, Парвіз Насібов, Жан Беленюк.

Важная атлетика: Ірина Деха, Каміла Конотоп.

Велосипедний спорт:

маунтенбайк -Яна Беломоїна;

трек -Олена Старікова, Любов Басова;

шосе -Анатолій Будяк, Валерія Кононенко.

Веслування:

академічне -Ігор Хмара, Станіслав Ковальов.

на байдарках и каное -Павло Алтухов, Юрій Вандюк, Дмитро Янчук, Людмила Лузан, Анастасия Четверікова, Марія Повх, Анастасия Тодорова, Марія Кічасова-Скорик, Людмила Кукліновська, Юлія.

слалом -Вікторія Ус.

Спортивна гімнастика: Ігор Радівілов, Петро Пахнюк, Євген Юденков, Ілля Ковтун, Діана Варінська.

Художня гімнастика: Вікторія Онопрієнко, Христина Погранична, Анастасія Возняк, Ива Мелещук, Маріола Бондарчук, Марія Височанська, Дарина Дуда.

Дзюдо: Артем Лесюк, Георгій Зантарая, Кеджау Ньябалі, Яків Хаммо, Дар’я Білодід, Єлизавета Каланіна, Анастасія Турчин.

Карате: Станіслав Горуна, Аніта Серьогіна, Анжеліка Терлюга.

Кінний спорт: Олександр Продан, Інна Логутенкова.

Легка атлетика: Андрій Проценко, Гліб Піскунов, Михайло Кохан, Богдан-Іван Городиський, Микола Нижник, Олександр Сітковський, Едуард Забуженко, Іван Лосєв, Ігор Главан, Мар’ян Закальницкий, Іванестризерук, Микита Ницца. Назар Коваленко, Ігор Мусієнко, Олександр Погорілко, Микита Барабанов, Данило Даниленко, Владислав Мазур, Сергій Смелик, Ярослава Магучіх, Юлія Левченко, Ірина Геращенко, Марина Бехова-Рома Левченко, Ірина Геращенко, Марина Бехова-Ромацьіна, Рінанчиліна, Інанчила, інічіна, Інічінія, ініжінія, інічіній, інічів, ільга ініжінa, ініжінія Вікторія Ткачук, Тетяна Мельник, Катерина Климюк, Анастасія Бризгіна, Євгенія Прокоф’ Дарва, Дарья Семайлова, Людмила Оляновська, Марія Сахарук (Філюк), Марина Килипко, Ольга Голодална, Вілюківкіна, Натоженова, Наталья Голодаленко, Каліківків , Яна Гладійчук, Наталія Стребкова, Марія Миколенко, Аліна Логвиненко, Яна Качур.

Плавання: Владислав Бухов, Денис Кесіль, Михайло Романчук, Ігор Трояновський, Сергій Фролов, Сергій Шевцов, Дарина Зевіна, Кристина Панчішко.

Синхронне плавання: Анастасия Савчук, Марта Федіна, лизавета Яхно, Владислава Алексіва, Марина Алексіва, Ксенія Сидоренко, Катерина Резнік, Аліна Шинкаренко, Вероника Гришко.

Стрільба з лука: Олексій Гунбін, Вероніка Марченко, Анастасия Павлова, Лідія Січенікова.

Стрільба кульова: Павло Коростильов, Олег Омельчук, Олег Царьков, Сергій Куліш, Олена Костевич.

Стрільба стендова: Ірина Маловічко.

Стрибки на батуті: Микола Просторов.

Стрибки у воды: Олексій Середа, Олег Сербін, Олег Колодій, Вікторія Кесар, Анна Письменська, Софія Лискун.

Сучасне п’ятиборство: Павло Тимощенко.

Теніс: Еліна Світоліна, Марта Костюк, Даяна Ястремська, Людмила Кіченок, Надія Кіченок.

Пінг-понг: Коу Лей, Маргарита Пісоцька, Анна Гапонова

Триатлон: Юлія Єлістратова.

Фехтування: Богдан Нікішин, Ігор Рейзлін, Роман Свічкар, Анатолій Герей, Ольга Харлан, Олена Кривицька.


Новости раздела

Популярные