Логитип newshoroshiye.info

Путін будує собі новый тамний бункер под Москвою.

21.07.2021 08:39

У Московской области біля резиденції президента РФ Володимира Путіна в Ново-Огарьово виявили тамний комплекс будівель, вартість яких оцінюється у 270-670 млн доларів.

Путін будує собі новый тамний бункер под Москвою. - фото

Путіну будують новый та охайний бункер

У Московской области біля резиденції президента РФ Володимира Путіна в Ново-Огарьово виявильский тамний комплекс будівель, вартість яких оцінюється у 270-670 миллионов доларов. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace.21 {padding-bottom: 56 %; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

О нову "цяцьку" Путіна йдеться в розслідуванні "МБХ медиа".

"З літа минулого року тут з’явилися кілька великих будівель, серед яких, як кажуть будівельники,-лікарня, спортивный комплекс (з льодовою ареною,-ред.) І готель-пансіонат. режимні об’єкти ". Поруч, на річці Москві, за декілька метрів від новоогарьевської пристані ФСО, за кілька місяців побудували новий міст",-йдеться в розслідуванні.

Велике будівництво Путіна:

Жодного із зазначених об’єктів між підрядниками цих об’єктів и ФСО или Управлением справами президента немає ні в одном з держконтрактів. Орієнтовна вартість такой будівництва коливаться от 20 до 50 млрд рублей (270-670 млн доларів).

Будівництво на ділянці в 107 тисяч квадратные метрів на березі Москви-ріки у підмоскові ведеться в умовах секретності. Земля, ранее оформленная у власти Федеральной Російськоїції, с 2020 года передана в указанную Федеральную службу охраны с категорией "забезпеченения безпеки и обороны" или "для федеральных потреб".

На кожном під’їзді до будівництва встановлені знаки "в’їзд заборонено", територія обгороджена бетонним парканом высоты в 6 метров. Загальна площа об’єктів-56 тисяч кв. метрів. Уже побудовано гостьовий будинок у 4 тисячі кв. метрів. Зараз, за ??словами будівельників, иде будівництво льодового майданчика в 30 тисяч квадратных (без урахувания нижних поверхностей), чотириповерхового гостьового комплекса в 10 тисяч квадратных метрів и лікувально-оздоровительных комплексов в 16 тисяч квадратного комплекта. Будівлю, говоря словами інженерів, буде обладнано найсучаснішою технікою, планування вказу на те, що пацієнти в цій клініці будуть дуже непрості, йдеться в розслідуванні "МБХ медиа".

З протилежного від резиденції Володимира Путіна берега Москви-ріки до нового об’єктів можна буде проїхати через двосмуговий міст с тротуаром, який зараз добудовується. Вартість його будівництва експерти оцінили приблизно у 200 мільйонів рублів. У полі знаходяться піщані насипи, які, на думку авторів розслідування, можуть бути основою для вертолітного майданчика.

Для кого на території поручение из резиденции Путіна будуються гостьовий комплекс, льодова арена и лікарня, невідомо. Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков спро-стував сообщение о будівництво великіля резиденції в Ново-Огарьово. Так само він спростовувевал інші маєтки свого господа, наприклад-про палац під Геленджиком.


Новости раздела

Популярные