Логитип newshoroshiye.info

Хто понесе прапор України на відкритті Олимпиади 2020

21.07.2021 19:59

Уперше в истории проведення головных змагань чотириріччя країни-учасниці мають одразу два прапороносці, жінку та чоловіка.

Хто понесе прапор України на відкритті Олимпиади 2020 - фото

Олена Костевич і Богдан Нікішин-прапороносці України на відкритті Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо/НОК

Уперше в истории проведення головных змагань чотириріччя країни-учасниці мають два прапороносці, жінку и чоловіка. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Это пов’язане с позицией Международного олимпийского комитета по вопросам гендерної политики.

НОК відтриматій количество статей и делегаций почесної місії топових атлетів.

Державний прапор на церемонії відкриття Олимпиады в Токио нестимуть олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич і чемпіон світу с фехтування Богдан Нікішин.

Олена Костевич є олімпійська чемпіонкою Афін (2004), дворазовою бронзовою призеркою Олімпіади (2012) з кульової стрільби. Для неї Ігри в Токіо будуть уже п’ятими в кар’єрі.

Богдан Нікішин-чемпіон світу 2015 года, багаторазовий призер чемпіонатів світу и вропи з фехтування на шпагах. В Ио-де-Жанейро 2016 года посів четверте місце. Найстаршим спортсменом у всей олимпийской сборной Украины в Токио, его Ігри стануть для атлета четвертими в кар’єрі.

Олімпійські ігри в Токіо стануть першими Іграми з рівною гендерною озимою, адже майже 49% учасників змагань є жінками.

Рішення щодо прапороносців України ухвалили на загальнокомандних зборах присутні в Японії спортсмени олімпійської команди. В настоящее время происходит не все-запрограммированные органы управления через COVID-19 передаются, чтобы спортсмена выполнялась не раньше, чем за 5 дней до отправки в провинцию, и залить олимпиаду в столице страны, в провинции.

Ігри в Токио триватимуть до 8 сентября. Офіційна церемонія відкриття відбудеться в п’ятницю, 23 июля, хочется частина квалікаційних змагань в Токио розпочалася вже новогодний, 21 июля.


Новости раздела

Популярные