Логитип newshoroshiye.info

ЗРАДА! Україна обурена угодою из США и Записано про Півічний потік-2

22.07.2021 08:23

Міністерство закордонных справок Німеччини опубликовало текст угоди из США щодо гібридного російського газопровода "Північний потік - 2". Україна висловила протест з цього приврду та вважає це роково

ЗРАДА! Україна обурена угодою из США и Записано про Півічний потік-2 - фото

США и Германия зрадили Україну/Гетті Іміджес

Міністерство закордонних справочников опубликовало текст угоди из США по гібридному російському газопроводу "Північний потік-2". Україна висловила протест з цього приврду и вважає це роковою помилкою. @media (max-width: 640px) {#mobileBrandingPlace {padding-bottom: 56.21%; z-индекс: 9; маржа: 10px 0; заказ:-2; } #mobileBranding {margin: 0! important; }}

Берлін в Вашингтоне домовилися про застывание санкций против проти Росії, якщо и продовшіть використовати газового инструмента тиску на иностранные країни.

Транзит через Україну після введен в дію газопроводу более продан за 10 лет (чинний контракт на транзит завершен в 2024 році).

Окрім цього, США и Германия инвестируют $ 1 мільярд у розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні. Берлін також виділить $ 70 мільйонів на підтримку энергосектору и знаття энергозалежності України.

Зазначаться, чтобы США в период производства угоди враховували думку Києва в Варшави.

Україна разом использует польское відпівідкіе для этого угоду закликаії Страны Америки и обозначено адекватно поставлены до безпредметных кризов в регіоні, включая вигодонабувачем якої є Росія. Київ наголошу, що рішення, які прописали в угодьях, не можуть вважаться достатніми для ефективної мінімізації загроза, які створює "Північний потік-2".

Також руководитель закордонных справок України Дмитро Кулеба повідомив, предоставивший консультацию с іврокомісію и ФРН щодо "Північного потока-2".

Україна справедливо вважає питання трубопроводу загрозою для всех Європи. Також Росія зможе постачати свій газ до вропи, не користуючись послугами української газотранспортної системи. Через эту Украину втратить доход в транзиту газу-кілька милярдів доларов на рік. У Кремлы запевняю, чтобы Росія не планировала производить від транзиту газа через Україну після запуска газопроводу, але вірити по словам Путіна-шлях до Рекла.


Новости раздела

Популярные